×
خطاهای رایج در هنگام استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

خطاهای رایج در هنگام استفاده از گیفت کارت پلی استیشن

یکی از مهمترین مشکلاتی و مواردی که هنگام خرید و ریدیم یا استفاده از کدهای گیفت کارت پلی استیشن  شاهد مشکلات و اررورهای رایجی خواهید بود (خطا در زمان ریدیم گیفت کارت پلی اسیتشن ( Reedem date )) که اگر این موارد رو مشاهده کردید مشخص گردد مشکل و رفع آن چطور خواهد پس با گیفت مکس سایت تخصصی خرید گیفت کارت پلی استیشن همراه باشید.

گیفت کارت psn -گیفت مکس

ارورهای استفاده از گیفت کارت پلی استیشن PSN

اگر هنگام استفاده از گیفت کارت پلی استیشن با مشکل یا خطایی روبه رو شدید نگران نباشید، ما تعدادی از این خطاها را در این بخش برایتان توضیح میدهیم.
ارور This prepaid code has already been redeemed
 • اگر در هنگام ردیم کردن با ارور This prepaid code has already been redeemed. مواجه شدید بدین معناست کد وارد شده قبلا توسط خودتان یا شخص دیگری استفاده شده است.

گیفت کارت psn -گیفت مکس

 

ارور The code you entered is incorrect or is no longer valid
 • اگر در هنگام ردیم کردن با ارور The code you entered is incorrect or is no longer valid. مواجه شدید بدین معناست کد وارد شده اشتباه است. مجدد کارکتر های کد را چک کنید. پس از اطمینان از درست وارد کردن کد با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

گیفت کارت psn -گیفت مکس

 

ارور The prepaid card is not available in this region.
 • اگر در هنگام ردیم کردن با ارور The prepaid card is not available in this region. مواجه شدید بدین معناست که کشور اکانت و کشور گیفت کارت با هم یکسان نمی باشند.

گیفت کارت psn -گیفت مکس

 • اگر با ارور The code you entered is inactive . please chek terms and conditations رو به رو شدید به این معناست که کد وارد شده اشتباه است .اما در صورتی که بالانس کد گیفت کارت خریداری شده نمایش داده شود و پس از confirm با این ارور مواجه شدید کد غیر فعال بوده در این صورت با پشتیبانی در ارتباط باشید .
 • اگر با ارور یا خطای The Prepaid Card transaction exceeds the wallet limit مواجه شدید به این معناست که اکانت خود را به طور متوالی بیش از حد شارژ کرده اید و حال اجازه ی شارژ مجدد ندارید .

درنهایت در صورت نیاز به خرید انواع گیفت کارت پلی اسیتشن سایت گیفت مکس تضمین بهترین نرخ خرید را به شما اطمینان خواهد داد و در مقادیر زیر قابل تهیه میباشد . ( psn giftcard )

لازم به ذکر است که گیفت کارت پلی استیشن PS4 با اعتبارهای زیر در سایت گیفت مکس موجود است :

 • خرید گیفت کارت ۱۰ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا
 • خرید گیفت کارت ۲۰ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا
 • خرید گیفت کارت ۴۰ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا
 • خرید گیفت کارت ۵۰ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا
 • خرید گیفت کارت ۶۰ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا
 • خرید گیفت کارت ۷۵ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا
 • خرید گیفت کارت ۱۰۰ دلاری پلی استیشن ps4 امریکا

و همچنین :

 • گیفت کارت پلی استیشن پلاس یک ماهه
 • گیفت کارت پلی استیشن پلاس سه ماهه
 • گیفت کارت پلی استیشن پلاس دوازده ماهه یا یکساله
 • گیفت کارت EA Access یک ماهه ۱ ماهه PS4 امریکا
 • گیفت کارت EA Access یکساله ۱۲ ماهه PS4 امریکا

مقالات مرتبط
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡

بتازگی باتوجه به سیاستهای گوگل پلی در زمینه احراز هویت کاربران و کسانی که اقدام به ریدیم و شارژ اکانت خود با گیفت کارتهای گوگل پلی میکنند تدابیر سخت گیرانه تری رو اعمال میکند در این آموزش بسیار کاربردی و ضروری با گیفت مکس سایت تخصصی خرید گیفت کارت گوگل پلی همراه باشید. ربات های […]

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس
آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

اگر کنسول ایکس باکس وان را در اختیار دارید و می‌خواهید بازی‌های مختلف را به صورت قانونی خریداری کنید، باید از دو روش خرید بازی‌ها به صورت فیزیکی یا خرید آن‌ها به صورت دیجیتالی استفاده کنید. در این میان، خرید دیجیتالی بازی‌ها مستلزم شارژ اکانت ایکس باکس وان با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس […]

آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend
آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend

گیفت کارت Apex Legends چیست و چه کاربردی دارد ! برای معرفی گیفت کارت Apex Legends لازم است با این بازی آشنایی داشته باشید. این محصول یک بازی آنلاین رایگان اول شخص در ژانر تیراندازی و جنگی است که در سال 2019 رونمایی شد. ماجرای بازی شامل رقابت 20 گروه سه نفره یا 30 گروه دو نفره […]

هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید
هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید

سایت Twitch (توییچ) چیست ؟ این سوالی است که گیمرهای تازه کار از خود می‌پرسند. توییچ در واقع یک سایت پخش زنده‌ (streaming) است که کاربران امکان کسب درآمد دلاری خود در این سایت داشته باشند. اگر شما استعداد و توانایی بالایی در گیمینگ (gaming) دارید، این سایت مکان مناسبی است تا بتوانید با نشان دادن توانایی و ترفند‌های […]

⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡
⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡

بتازگی باتوجه به حساسیت بسیار بالای گوگل به نوع اکانت  گوگل استفاده شده در پنل کاربری  حساسیت یا سیستم احراز هویت سخت گیرانه ای را برای درصدی از کاربران مشکوک اعمال کرده که مشکلاتی را برای کاربرای ایرانی ایجاد کرده بنحوی که یا امکان ریدیم یا شارژ گیفت کارت میسر نبوده یا بعد از شارژ […]

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *