شگفت انگیزترین تخفیف های گیفت کارت قانونی را در گیفت مکس تا 20% تجربه نمائید .

همین حالا خرید کنید | کلیک

خرید انواع گیفت کارت با 20 درصد تخفیف ویژه

همین حالا خرید کنید | کلیک
×
خرید گیفت کارت ویزا  (ویزا کارت )

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

خرید گیفت کارت ویزا (ویزا کارت )

اولین چیزی که باید بدانیم این است که شرکت‌های ویزا کارت و مستر کارت ، صادرکننده کارت نیستند، بلکه کارت‌ها همگی توسط بانک‌ها صادر می‌شوند. ویزا کارت و مستر کارت ، شبکه‌هایی هستند که پرداخت‌های بین بانک‌ها و مشتریان بانک‌ها را پردازش می‌کنند.
با در نظر داشتن این موضوع، به طور کلی تفاوت ویزا کارت و مستر کارت چندان زیاد نخواهد بود. البته هر دو شبکه‌ پرداخت، به دارندگان کارت مزایایی از جمله بیمه ماشین اجاره‌ای، امنیت پرداخت و محافظت در برابر سوء استفاده ارائه می‌دهند.
هنگام انتخاب بین خرید ویزا کارت و مسترکارت ، به جای اینکه ویژگی‌های شرکت پردازشگر پرداخت را بررسی نماییم، مهم‌تر است که بدانیم بانک صادر‌ کننده کارت، چه امکاناتی را در ازای آن کارت اعتباری مانند جوایز، خرید، برداشت و انتقال مانده حساب معامله در اختیار ما قرار می‌دهد.

 

تفاوت ویزا کارت و مستر کارت

ویزا کارت و مسترکارت بیشتر شباهت دارند تا تفاوت! هردوی آن‌ها مزایای متنوعی دارند. بهترین مزیت، تخفیف در سفر و بسته‌های مربوط به تعطیلات است. اما به هر حال تفاوت ویزا کارت و مستر کارت هم یکی از عوامل ایجاد رقابت بین این دو است.

ویزا کارت دو سطح دارد: سطح پایه و ویزای امضا. بیشتر شرکت‌های ارائه دهنده کارت‌های سطح پایه، خدماتی از قبیل پرداخت صدمه ناشی از تصادف ماشین غیر اجاره‌ای، ضمانت‌های تمدید شده خرید، پوشش خرید بدون تایید، کمک‌های اضطراری و جایگزینی فوری کارت را پوشش می‌دهند.

کارت‌های ویزای امضا، شامل همه پیشنهادهای سطح پایه هستند؛ علاوه بر این، به عنوان یک سرویس نگهبان ۲۴/۷ و یک پورتال آنلاین، به صاحبان کارت ویزای امضا، خدماتی از قبیل دسترسی به تخفیف‌ها و دسترسی‌های ویژه به سرگرمی و ورزش و غذاخوری‌ و سفر و… را ارائه می‌دهد.

مستر کارت سه سطح دارد: سطح پایه، سطح جهانی و سطح ممتاز جهانی. ردیف پایه خدماتی شبیه ویزا دارد؛ به عنوان مثال، پرداخت صدمه ناشی از تصادف ماشین غیر‌ اجاره‌ای، محافظت علیه کلاهبرداری، کمک‌های سفرهای اضطراری، جایگزینی کارت و ضمانت‌های تمدید‌شده. مستر کارت یک سرویس قابل توجه دارد که ویزا ندارد:

حفاظت از قیمت. اگر کالایی به مبلغی خریداری شود و حداکثر تا ۶۰ روز بعد از خرید، مبلغ آن کاهش یابد، مستر کارت اختلاف را پرداخت خواهد نمود، بنابراین در این شرایط، مسترکارت از ضرر شما جلوگیری می‌نماید.

توجه داشته باشید اگر چه ویزا کارت به خودی خود، پیشنهاد حفاظت از قیمت ندارد، اما بعضی از بانک‌هایی که ویزا کارت صادر می‌کنند، از تغییرات قیمت محافظت می‌نمایند.

آیا تفاوت ویزا کارت و مستر کارت اهمیتی هم دارد؟

هنگامی که برای انتخاب کارت اعتباری، مزایای انواع کارت‌ها را را باهم مقایسه می‌کنید، بهتر است به جای بررسی مزایای شرکت پردازشگر، به مزایایی که بانک صادر کننده کارت ارایه می‌دهد بپردازید.

این خدمات عبارتند از: پاداش ثبت نام، جوایز خرید، برداشت و نقاط یا مسافت‌ها. حفاظت خرید از قبیل تمدید ضمانت یا تطبیق قیمت و خدمات مربوط به سفر مانند کیسه‌های چک رایگان و یا دسترسی به سالن فرودگاه. به خاطر داشته باشید این موضوع که شما واجد شرایط دریافت کدام کارت باشید به اعتبار شما بستگی دارد.

بهترین امکانات کارت اعتباری برای افرادی است که اعتبار بسیار خوبی دارند، البته برای افرادی که اعتبار متوسطی دارند هم کارت‌های اعتباری مناسب ​​وجود دارد؛ حتی کسانی که پیشینه اعتباری خوبی ندارند و برای بازسازی سابقه اعتباری بد خود تلاش می‌کنند هم می‌توانند گزینه‌های خوبی در میان کارت‌های اعتباری پیدا کنند.

نتیجه نهایی در مورد خرید ویزا کارت یا مستر کارت

شاید انتخاب بین ویزا و مسترکارت برای برخی افراد، تفاوت جزئی داشته باشد؛ اما بهتر است وقت خود را صرف این کنیم که بانک صادر کننده چه مزایایی در ازای کارت ارائه می‌دهد، مثلا خرید، برداشت و پاداش درآمد. با این کار، مزایای بیشتری نصیب شما خواهد شد.

برای خرید ویزا کارت و مستر کارت و یا خرید ویزا کارت و مستر کارت مجازی به نمایندگی فروش گیفت کارت در ایران مراجعه و گیفت کارت اصلی و اورجینال را بصورت آنی دریافت کنید.

 

گیفت کارت ویزا یا ویزا کارت آمریکا در گیفت رو در اعتبارات:

خرید ویزا کارت 25 دلاری

خرید ویزا کارت 50 دلاری

خرید ویزا کارت 100 دلاری

خرید ویزا کارت 200 دلاری

خرید ویزا کارت 300 دلاری

خرید ویزا کارت 500 دلاری

موجود می باشد.

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات تصویری


home

صفحه نخست

bars

دسته بندی ها

bag

فروشگاه

compose

وبلاگ

person

حساب کاربری

پشتیبانی را با ما تجربه کنید

09372821372

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...