پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام چه کمکی میتونم انجام بدم؟
💢سئوالات متداول💢 | گیفت مکس
×
💢سئوالات متداول💢

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

💢سئوالات متداول💢

برای خرید در سایت گیفتمکس میبایست حتما با IP ایرانی خرید انجام دهید و اگر از V*P*N استفاده میکنید، قبل از خرید باید آنرا غیر فعال کنید. اگر چنانچه با آی‌پی غیر ایرانی در حال اضافه کردن محصول بسبد خرید هستید تگ پرداخت آنلاین فعال نخواهد شد و فقط برای کاربرانی که با ای پی ایران اقدام بخرید کرده باشند درگاه قابل روئیت خواهد بود

اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت ایتونز شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید . پس از ان که کد را در اپل ایدی خود بزنید به این ارور بر می خورید که کد وارد شده باید در اپل آیدی کشور دیگری ردیم شود . برای رفع این مشکل نیاز است که اپل ایدی دیگری ساخته و کد را در ان اکانت ردیم نمایید.

گر در هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن این سوال شما را گیج کرد لازم به ذکر است که ریجن دستگاه ربطی به اکانت شما ندارد. شما می توانید اکانت خود را بر روی هر کشوری که می خواهید تنظیم نمایید و گیفت کارت همان کشور را استفاده نمایید. توجه داشته باشید همه ی کشور ها دارای گیفت کارت نیستند. در هنگام ساخت اکانت به این نکنه توجه داشته باشید.

گیفت کارت (Gift Card) نوعی کارت هدیه اعتباری است که با داشتن آن می‌توانید به اندازه مبلغی که شارژ دارد از وبسایت ها و فروشگاه های خاصی خرید کنید.

گیفت کارت یا کارت هدیه در ایران معمولا تنها از سمت بانک ها به عنوان “کارت هدیه” قابل ارائه است گرچه برخی وبسایت های ایرانی هم چنین گیفت کارت هایی ارائه می‌کنند.

بیشتر گیفت کارت وبسایت های ایرانی تنها برای خرید از از همان وبسایت معتبر است و حتی بسیاری گیفت کارت را بصورت دیجیتالی ارائه می‌کند.

در واقع می‌توان گفت در ایران معنای واقعی گیفت کارت تنها با گیفت کارت های بانکی شناخته می‌شود!

خیر… گیفت کارت های بانکی تنها گیفت کارت هایی هستند که به هیچ عنوان مشکل ندارند . پس از لاگین کردن در سایت پشتیبانی که بر پشت مستر کارت شما درج شده می توانید اطمینان حاصل نمایید که کارت شما دارای بالانس بوده و مشکلی ندارد.

بله. بسته به شهر و ایالتی که موقع ثبت کشور ولت انتخاب کرده اید به خرید شما مالیات یا تکس تعلق خواهد گرفت .به خاطر همین کسر مالیات است که گاهی خرید های شما ناموفق خواهد ماند. به طور مثل می خواهید نرم افزاری را با قیمت ۹.۹۹ دلار می خواهید تهیه نمایید و شارژ گیفت کارت گوگل پلی شما ده دلار است . بعد از این که بر روی گزینه ی خرید کلیک می نمایید به شما این پیغام را می دهد که خرید ناموفق است. لازم به ذکر است که بعضی از ایالت ها از مالیات معاف هستند.

خیر، بعد از شارژ کردن یکی از اپل آیدی ها دیگر کد آیتونز خریداری شده قابل استفاده نمی باشد. شما نمی توانید یک کد را در دو اپل آیدی شارژ کرد و نه می توان کد شارژ شده را انتقال داد .

خیر، گیفت کارت گوگل ( گوگل پلی ) تاریخ انقضا ندارند ولی گاهی این اتفاق رخ می دهد که کدی از طرف خود گوگل غیر فعال شود . در این موارد شما با ارور Not Active رو به رو خواهید شد.

خیر، کد گیفت کارت های پلی استیشن ، PSN ، PS4 تاریخ انقضا ندارند شما می توانید کدی را که تحویل گرفته اید در هر زمانی استفاده نمایید اما سایت گیفت مکس حداکثر تا 35 روز بعد از فروخته شدن کد مربوطه در صورت بروز در کد پاسخ گوی شما خواهد بود.

پاسخ این سوال قطعا خیر است. کد پلی استیشن دیجیتال فروخته شده بعد از خرید به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس گرفتن نیستند. برای رفاه حال تمامی مشتری ها و به مشکل بر نخوردن خودتان و سایت فروشنده لطفا اگاهانه خرید نمایید.

اگر کشور اکانت و کشور گیفت کارت شما یکسان نباشد گیفت کارت را نمی توانید به حساب کاربری خود اضافه نمایید . پس از ان که کد گیفت کارد گوگل پلی را در گوگل خود بزنید به این ارور بر می خورید که کد وارد شده باید در حساب گوگل کشور دیگری ردیم شود. برای رفع این مشکل نیاز است که کشور ولت خود را با کشور گیفت کارت یکسان سازید.

بله.بهتر است در گوگل پلی هنگام تنظیم ولت حتما از آدرس واقعی استفاده شود. چرا که گوگل به شدت بر روی این گزینه حساس است و امکان این که حساب شما را بعد از مدتی مسدود نماید هست.

اگر نیاز به استفاده از گیفت کارت گوگل پلی دارید توصیه می کنیم که کشوری را برای تنظیم ولت در نظر بگیرید که آن کشور گیفت کارت نیز داشته باشد. از بین بهترین کشور هایی که می توانید برای ولت استفاده کنید می توان به آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا اشاره کرد.

شما اگر شهروند کشوری باشید که بانک مستر داشته باشد می توانید حساب مستر برای خود باز کرده و کارت این بانک را در اختیار داشته باشید. به طور مثال اگر شما یک شهروند امریکایی باشید می توانید در بانک مستر حساب باز کرده و کارتی با نام خودتان داشته باشید. ولی اگر شهروند امریکایی نباشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر شما بخواهید خرید اینترنتی از سایت های آمریکایی داشته باشید نیاز به کارت بانکی این کشور را دارید ولی اگر شهروند امریکایی نباشید نمی توانید صاحب کارتی به نام خودتان باشید. در این شرایط شما باید از گیفت کارت ویزا استفاده کنید. کارت هدیه ی مستر یا همان گيفت كارت مسترکارت به نام شخص خاصی نمی خورد. و ادرسی که برای ان ثبت می شود به عهده ی شماست.

ردیم گیفت کارت گوگل پلی به معنای شارژ کردن اکانت گوگل ولت شما با استفاده از کد اعتباری گیفت کارت گوگل است.

اگر در هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن این سوال شما را گیج کرد لازم به ذکر است که ریجن دستگاه ربطی به اکانت شما ندارد. شما می توانید اکانت خود را بر روی هر کشوری که می خواهید تنظیم نمایید و گیفت کارت همان کشور را استفاده نمایید. توجه داشته باشید همه ی کشور ها دارای گیفت کارت نیستند. در هنگام ساخت اکانت به این نکنه توجه داشته باشید.

شارژ اپل ایدی به دو صورت امکان پذیر است. هم می توانید با استفاده از نرم افزار آیتونز از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر کارت ايتونز را ردیم نمایید یا از طریق گوشی آیفون خود و از طریق اپ استور.

شما می توانید نحوهی ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن را در لینک نحوه استفاده و شارژ گیفت کارت پلی استیشن به طور کامل مشاهده نمایید. به طور خلاصه میتوان گفت که شارژ اکانت پلی استیشن PS4 ، PSN به دو صورت امکان پذیر است. از طریق دستگاه یا همان کنسول پلی استیشن یا از طریق خود سایت پلی استیشن.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی کد های هکی یا دزیده شده یا غیر اصل پلی استیشن را می فروشند. قیمت این گیفت ها معمولا از گیفت های اصلی کمتر است. ولی استفاده از این گیفت ها باعث بلاک شدن یا بسته شدن اکانت شما می شود. در هنگام خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

به دلیل تحریم کشور ایران استفاده از سرویس ها و امکانات این سایت برای ما مقدور نمی باشد و اجازه استفاده از آن ها را نداریم. به همین جهت نیاز است که آی پی شما با آی پی کشور گیفت کارت گوگل پلی همخوانی داشته باشد تا بتوانید از مرایای سایت استفاده نمایید.

تمامی گیفت کارت های گوگل ( گوگل پلی ) اصل بوده و دارای اسکن می باشند. پس از خرید گیفت کارت گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت گوگل پلی انگلیس یا گیفت کارت گوگل پلی استرالیا از سایت می توانید به پشتیبانی درخواست اسکن دهید. پشتیبانی در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهد کرد.

برای خرید بازی شما نیاز به تهیه کردن گیفت کارت اعتباری پلی استیشن (پوند ، دلار و …) دارید ولی اگر بخواهید به صورت آنلاین بازی کنید نیاز به خرید گیفت کارت پلاس دارید که به صورت اکانت یک ماهه، اکانت سه ماهه و اکانت یک ساله در اختیار شما قرار خواهند گرفت. بعد از ردیم کردن گیفت کارت پلاس پی اس ان خود می توانید هم به صورت آنلاین بازی کنید هم با تمامی پلیر های دنیا به صورت آنلاین همبازی شوید.

برای خرید بازی ها، نرم افزار ها، برنامه ها در گوگل پلی باید حساب جیمیل خود را شارژ نمایید تا بتوانید هزینه ی محصول مورد نظر را پرداخت نمایید . برای شارژ نمودن جیمیل و اکانت گوگل نیاز است که از گیفت کارت گوگل استفاده شود.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات تصویری


home

صفحه نخست

bars

دسته بندی ها

bag

فروشگاه

compose

وبلاگ

person

حساب کاربری

پشتیبانی را با ما تجربه کنید

09372821372

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...