×
گیفت کارت های الکترونیکی

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

گیفت کارت های الکترونیکی

ه طور معمول گیفت کارتها به شکل مجازی و اعتبار پولی در حساب اشخاص با وارد کردن یک کد شارژ می گردد و این اعتبار مجازی برای شخص این امکان را فراهم می کند که برای خرید کالاها و خدمات الکترونیکی و حتی برخی اوقات کالاهای فیزیکی و قابل لمس از آن بهره گیرد. بازی، برنامه، کتاب ، فیلم و موسیقی نمونه هایی از کالاهای دیجیتالی یا الکترونیکی می باشند که به طور معمول بوسیله استور مربوطه می توان آنها را دریافت نمود.

به عنوان مثال می توان از گیفت کارت آیتونز در استور آیتونز یا اپ استور استفاده کرد و همچنین گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت در استور گوگل پلی قابل استفاده بوده و گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و در اکس باکس ، آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی و غیره … قابلیت استفاده دارند.

در ادامه با انواع مختلف گیفت کارتها آشنا می شویم و توضیحات مربوط به هر یک از آنها داده می شود .

گیفت کارت آیتونز

 

itunes

 • در حال حاضر و با توجه به شواهد موجود می توان به عنوان محبوب ترین گیفت کارت ها از گیفت کارت آیتونز یا Itunes Gift Card یا گیفت کارت اپل ، نام برد که می توان روی دستگاههای اپل مانند آیفون، آیپد آیپاد تاچ و مک از آن استفاده نمود.
 • همچنین گیفت کارت آیتونز در آپ استور، آیتونز ، آی بوک استور و مک اپ استور قابل استفاده می باشد. برای ارائه این گیفت کارت از مقادیر گیفت کارت آیتونز 10 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 15 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 25 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 50 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 100 دلاری در نظر گرفته شده است البته در گاهی مواقع و بر اساس سفارش بعضی از فروشگاهها در مقادیر بالاتر مانند 500 دلاری و حتی 1000 دلاری نیز عرضه می شوند.
 • می توان گفت که گیفت کارت آیتونز آمریکا به عنوان محبوب ترین نوع گیفت کارتهای آیتونز شناخته می شود ، که فقط می توان آن را در اپل آی دی آمریکای وریفای شده شارژ نمود و امکان دسترسی به بهترین استور یعنی استور آمریکا که از بهترین و متنوع ترین بازیها و برنامه ها و فیلمها و کتابها و موزیکها برخوردار است را مهیا می کند .
 • محبوبیت این گیفت کارتها به قدری است که که حتی اشخاصی از سایر کشورها مانند کانادا و انگلستان و استرالیا نیز خواهان این هستند که اقدام به خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا نموده و آن را شارژ کنند. اپل مسئول عرضه گیفت کارتهای آمریکا هم از نوع فیزیکی و هم الکترونیکی را بر عهده دارد .
 • زمانی که قصد خرید این گیفت کارتها را دارید نهایت دقت خود را بکار بگیرید زیرا تعداد گیفت کارتهای دزدی ، گیفت کارتهای فوتوشاپی و گیفت کارتهای خریداری شده با کردیت کارتهای دزدی بوسیله ویتنامی ها و چینی ها در بازار ایران خیلی زیاد می باشد بگونه ای که تعدادی از سایتهای با تجربه در این عرصه این کارتها را بفروش رسانده اند و با نرخهای ارزان این گیفت کارتها را به عرضه می کنند.
 • توجه کنید که چنانچه گیفت کارت دزدی در حساب کاربری خود شارژ کنید حساب کاربری توسط اپل بلاک و بسته خواهد شد و دیگر به هیچ طریق نمی توانید حساب کاذبری خود را بازگشایی نمایید زیرا در این مورد به هیچ وجه اپل پاسخگو نخواهد بود. برای اینکه بتوان از گیفت کارت آیتونز استفاده نمود به طور حتم لازم است که اپل آی دی آمریکایی داشت.

گیفت کارت گوگل پلی

 

google play giftcard

 • همانطور که می دانید گیفت کارتهای گوگل پلی برای استفاده در دستگاههای اندرویدی مناسب هستند . در کل باید گفت که اگر قصد خرید هر آپ یا بازی یا نوع محصولی که رایگان نیست را دارید در گوگل پلی استور یا خریدهای داخل برنامه و بازی مانند پک جم در بازی clash of clans لازم است که گیفت کارت گوگل را به عنوان اعتبار مجازی در حساب کاربری گوگل خود شارژ کنید .
 • همانند آیتونز گیفت کارت گوگل پلی استور نیز در مقادیر گیفت کارت گوگل پلی 10 دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی 15 دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی 25 دلاری ، گیفت کارت گوگل پلی 50 دلاری و گیفت کارت گوگل پلی 100 دلاری عرضه می گردند .
 • مورد استفاده و کاربرد این گیفت کارتها نیز برای خرید کالاهای دیجیتالی مانند بازی، برنامه، کتاب، موزیک و فیلم در استور گوگل پلی می باشد. همه ی کارتها دارای اسکن بوده و علاوه بر آن به صورت الکترونیکی می توان آنها را خریداری نمود. در حال حاضر گیفت کارتهای گوگل پلی فقط در آمریکا و انگلستان موجود هستند و اگر کسی مایل باشد که از این کارتها استفاده نماید لازم است که آدرس جیمیل یا گوگل آمریکا یا انگلستان را دارا باشد .

گیفت کارت مایکروسافت

 • ویندوز داران برای خرید از اپ استور مایکروسافت لازم است که از گیفت کارت مایکروسافت استفاده نمایندو این به این معنی است که گیفت کارت مایکروسافت برای کسانی که ویندوزفون دارند اختصاص یافته است.
 • همانند دیگر کارت ها گیفت کارتهای مایکروسافت نیز برای کشورهای متفاوت عرضه می گردند البته قابل ذکر است که گیفت کارتهای مایکروسافت که در ایران موجود هستند به طور معمول آمریکایی می باشند. حال همانند دیگر گیفت کارت ها به مقادیر عرضه شده گیفت کارت مایکروسافت اشاره می کنیم که به این شرح می باشند :
 • در مقادیر 10 دلاری ، گیفت کارت مایکروسافت 15 دلاری ، گیفت کارت مایکروسافت 25 دلاری و گیفت کارت مایکروسافت 50 دلاری عرضه می شوند. البته در اینجا لازم است این نکته را متذکر شویم که می توان از گیفت کارت مایکروسافت برای شارژ حساب کاربری اکس باکس نیز استفاده نمود .

گیفت کارت آمازون

 

 • یکی از گیفت کارتهایی که دانشجویان و مترجمان بسیار به آن علاقه مند هستند گیفت کارت آمازون یا Amazon Gift Card می باشد. همانگونه که اطلاع دارید آمازون یک کتابخانه ی فوق العاده بزرگ می باشد به طوریکه می توان گفت که تقریباً همه چیز را می توان در آن پیدا نمود و به این خاطر است که دانشجویان و مترجمان به این گیفت کارت توجه خاصی دارند .
 • با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان برای خرید کتاب های درسی خود با مشکل مواجه هستند و همین امر باعث شده تا آنها با استفاده از گیفت کارت آمازون و شارژ آن در حساب کاربری خود به سهولت بتوانند نسخه الکترونیکی کتابهای خود را دریافت کنند و مشکل خود را حل کنند. مقادیر قابل عرضه این گیفت کارتها به این شرح می باشد :
  گیفت کارت آمازون 10 دلاری ، گیفت کارت آمازون 25 دلاری و گیفت کارت آمازون 50 دلاری و 100 دلاری ، البته لازم به ذکر است که می توان نسخه های متفاوت دیگری نیز با مقادیر مختلف از اعتبار آمازون را در فروشگاهها مشاهده نمود. بعلاوه آمازون دارای یک اپ استور می باشد که تعداد بسیار زیادی بازی و برنامه را در خود جای داده است که می توان از این گیفت کارتها برای این منظور نیز استفاده نمود.

گیفت کارت پلی استیشن

 • کسانی که دارای پلی استیشن 4 و 3 هستند و این امکان برای آنها فراهم است که از امکانات این دستگاه که بی نظیر هستند استفاده کنند . چنانچه بخواهند به امکانات بیشتر دسترسی یابند نیاز است نسبت به خرید قابلیتها و بازیهای جدید از استور سونی که تمام افراد نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند، اقدام کنند.
  به طور حتم برای این منظور به گیفت کارت پلی استیشن و پلس استیشن پلاس سونی نیاز می باشد .
  این گیفت کارتها آمریکایی بوده و در مقادیر گیفت کارت پلی استیشن 10 دلاری ، گیفت کارت پلی استیشن 20 دلاری و گیفت کارت پلی استیشن 50 دلاری و گیفت کارت پلی استیشن 100 دلاری و گیفت کارت پلی استیشن نتورک پلاس یک ماهه و سه ماهه و یک ساله یا 12 ماهه موجود هستند.

گیفت ایکس باکس

 • افرادی که تمایل دارند تا از امکانات ویژه ایکس باکس استفاده نمایند بایستی از استور مایکروسافت خرید کنند . به همین منظور حساب های کاربری گلد ایکس باکس فروخته می شوند .
  این حسابهای کاربری آمریکایی بوده و تمام آنها دارای اسکن می باشد. حساب کاربری گلد اکس باکس در دوره های اکانت گلد ایک باکس لایو 1 ماهه ، اکانت گلد ایک باکس لایو 3 ماهه و اکانت گلد ایک باکس لایو 12 ماهه یا یکساله آماده فروش می باشند.

برچسب ها :


مقالات مرتبط
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡

بتازگی باتوجه به سیاستهای گوگل پلی در زمینه احراز هویت کاربران و کسانی که اقدام به ریدیم و شارژ اکانت خود با گیفت کارتهای گوگل پلی میکنند تدابیر سخت گیرانه تری رو اعمال میکند در این آموزش بسیار کاربردی و ضروری با گیفت مکس سایت تخصصی خرید گیفت کارت گوگل پلی همراه باشید. ربات های […]

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس
آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

اگر کنسول ایکس باکس وان را در اختیار دارید و می‌خواهید بازی‌های مختلف را به صورت قانونی خریداری کنید، باید از دو روش خرید بازی‌ها به صورت فیزیکی یا خرید آن‌ها به صورت دیجیتالی استفاده کنید. در این میان، خرید دیجیتالی بازی‌ها مستلزم شارژ اکانت ایکس باکس وان با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس […]

آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend
آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend

گیفت کارت Apex Legends چیست و چه کاربردی دارد ! برای معرفی گیفت کارت Apex Legends لازم است با این بازی آشنایی داشته باشید. این محصول یک بازی آنلاین رایگان اول شخص در ژانر تیراندازی و جنگی است که در سال 2019 رونمایی شد. ماجرای بازی شامل رقابت 20 گروه سه نفره یا 30 گروه دو نفره […]

هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید
هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید

سایت Twitch (توییچ) چیست ؟ این سوالی است که گیمرهای تازه کار از خود می‌پرسند. توییچ در واقع یک سایت پخش زنده‌ (streaming) است که کاربران امکان کسب درآمد دلاری خود در این سایت داشته باشند. اگر شما استعداد و توانایی بالایی در گیمینگ (gaming) دارید، این سایت مکان مناسبی است تا بتوانید با نشان دادن توانایی و ترفند‌های […]

⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡
⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡

بتازگی باتوجه به حساسیت بسیار بالای گوگل به نوع اکانت  گوگل استفاده شده در پنل کاربری  حساسیت یا سیستم احراز هویت سخت گیرانه ای را برای درصدی از کاربران مشکوک اعمال کرده که مشکلاتی را برای کاربرای ایرانی ایجاد کرده بنحوی که یا امکان ریدیم یا شارژ گیفت کارت میسر نبوده یا بعد از شارژ […]

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *