پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام چه کمکی میتونم انجام بدم؟
انواع گیفت کارت | گیفت مکس
×
انواع گیفت کارت

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

انواع گیفت کارت

تعداد زیادی از افراد، گیفت کارت (کارت هدیه)را به عنوان هدیه به دوستان و خانواده انتخاب می کنند. این کارت ها مشابه با کارت های اعتباری هستند همراه با یک نوار مغناطیسی پشت کارت، که مقدار پول معینی در آنها وجود دارد. گیفت کارت ها را مانند کارت اعتباری میتوان استفاده نمود البته در فروشگاههایی که پذیرنده آن باشند. اگر چه بر روی این کارت ها تاریخ انقضا وجود دارد اما از زمان صادر شده بهتر است تا قبل از یک سال استفاده کرد. در حالیکه هر فروشگاهی سیاست خود را دارد، اما بطور معمول نمی توان تعداد زیادی از افراد، گیفت کارت (کارت هدیه)را به عنوان هدیه به دوستان و خانواده انتخاب می کنند. این کارت ها مشابه با کارت های اعتباری هستند همراه با یک نوار مغناطیسی پشت کارت، که مقدار پول معینی در آنها وجود دارد. گیفت کارت ها را مانند کارت اعتباری میتوان استفاده نمود البته در فروشگاههایی که پذیرنده آن باشند. اگر چه بر روی این کارت ها تاریخ انقضا وجود دارد اما از زمان صادر شده بهتر است تا قبل از یک سال استفاده کرد. در حالیکه هر فروشگاهی سیاست خود را دارد، اما بطور معمول نمی توان یک گیفت کارت را به پول نقد تبدیل کرد. انواع مختلفی از گیفت کارت ها وجود دارد؛ فرضا بعضی از آنها را فقط برای خریدهای خاصی میتوان استفاده نمود. مانند کارت هدیه آمازون که فقط برای سایت آمازون قابل استفاده است. برخی از گیفت کارت ها را در چندین فروشگاه می توان استفاده نمود. مانند گیفت کارت های ویزا، مستر کارت و…

گیفت کارت( کارت هدیه) چیست؟

گیفت کارت ها یا همان کارت های هدیه، به کارت هایی گفته می شوند که دارای اعتبار مجازی می باشند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که برای خرید برنامه یا خریدهای درون برنامه ای در گوگل پلی، اپ استور و … از کارت های هدیه مرتبا استفاده می کنید، توصیه می کنیم راههای اینکه چگونه  کارت هدیه رایگان بدست آوریم را مطالعه فرمایید.

انواع کارت هدیه

انواع گیفت کارت ها عبارتند از کارت هدیه آیتونز (iTunes Gift Cards)، کارت هدیه گوگل پلی (Google Play Gifts)، کارت هدیه آمازون (Amazon Gift Card)، کارت هدیه ایگس باکس (Xbox Gift Cards)، کارت هدیه پلی استیشن (PlayStation Gift Card) و کارت هدیه مایکروسافت (Microsoft Gift Card). قبل از استفاده از این کارت های هدیه، باید با کاربردهای آن در دنیای اینترنت آشنا باشید.

آموزش استفاده ازانواع کارت هدیه

گیفت کارت ها انواع مختلفی دارند و نحوه استفاده از آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. برای خرید این نوع کارت، در ابتدا وارد فرم خرید گیفت کارت شده و کارت هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس بعد از نمایش مبلغ، میتوانید اقدام به پرداخت کنید. به محض پرداخت، کد مربوط به آن کارت برای شما ارسال می شود. تصویر اسکن گیفت کارت را در “ایمیل” خود وهمچنین در قسمت “سفارش” میتوانید مشاهده بفرمایید.

 


برچسب ها :


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات تصویری


home

صفحه نخست

bars

دسته بندی ها

bag

فروشگاه

compose

وبلاگ

person

حساب کاربری

پشتیبانی را با ما تجربه کنید

09372821372

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...