×
امریکن اکسپرس چیست و آموزش خرید گیفت کارت American Express

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

امریکن اکسپرس چیست و آموزش خرید گیفت کارت American Express

امریکن اکسپرس یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ی صدور کارت های اعتباری است که در زمینه های مختلف ارزی و بانکی فعالیت می کند. تخصص شرکت امریکن اکسپرس در زمینه صدور کارت های اعتباری است که در این مورد توانسته است یکی از رقبای اصلی ویزا کارت و مستر کارت باشد و بعید نیست که در سال های آتی جای آن ها را نیز پر کند.

، American Express در طی سال های اخیر توانسته است خدمات و امکانات بیشتری را برای همراهان و مشتریان خود فراهم اورد.در خریدهای انلاین توجه داشته باشید که کارت های Amex موجود در سایت فقط برای استفاده در سایت های امریکایی بوده و بدون نام صادر می گردند. پس از خرید گیفت کارت American Express شماره کارت و اسکن کامل کارت Amex برای شما ارسال می گردد.

از جمله مزیت های استفاده و خرید گیفت کارت American Express این است که می توانید از این گیفت کارت برای هدیه به عزیزانتان در مناسبت ها استفاده کنید.

مهمترین نکته در استفاده از گیفت کارت های امریکن اکسپرس عدم کسر کارمزد توسط این کمپانی معتبر است.

انواع کارت های ارزی بین المللی از نظر اتصال به حساب بانکی

 • کارت اعتباری یا Credit Card

  این دسته از کارت ها به پشتوانه یک حساب بانکی و در بیشتر مواقع، تحت قراردادی که یک شرکت با بانک جهت واریز حقوق ماهیانه متقاضی دارد، صادر می گردند. مادامیکه این قرارداد از نظر بانک معتبر باشد و بطور منظم واریز حقوق ماهیانه فرد به این حساب انجام می پذیرد متقاضی این اعتبار را خواهد داشت که حتی بیش از میزان موجودی حساب با کارت خرج نماید. در واقع تا زمانی که مشتری با بانک اصطلاحا خوش حساب است و این امید می رود که حقوق وی به حسابش واریز شود، مشتری قادر خواهد بود که از بانک خود قرض بگیرد و سر موعد مقرر بدهی خود را پرداخت نماید. با این خوش حسابی مشتری در پرداخت بدهی به بانک، مرتبا به امتیاز اعتباری خود می افزاید تا جایی که امتیاز وی به حد نصاب مورد نظر بانک برسد. البته روش های دیگری نیز جهت ایجاد و افزایش اعتبار کارت وجود دارد. برای مثال صاحبان کسب و کار با داشتن گردش حساب و یا خالی نکردن موجودی حساب می توانند اعتبار حساب خود را افزایش می دهند.

  به هر روش که متقاضی اعتبار کارت خود را افزایش دهد اجازه دارد یک Credit Card داشته و به اعتبار امتیاز بانکی خود با کارت خرج کرده و در آینده با ورود پول به حساب از طریق واریز حقوق ماهیانه و … به صورت قسطی آن را بپردازد. سقف خرید در این کارت ها وابسته به میزان موجودی بانکی کارت نیست بلکه وابسته به میزان اعتباری است که بانک به شما داده است. چنین کارت هایی نمونه مشابه در سیستم بانکی ایران ندارند.
  همچنین با توجه به خصوصیات و فرایند صدور کارت های Credit ، در حال حاضر امکان صدور کارت هایی از این نوع برای ایرانی ها بسیار بعید است.

 • کارت نقدی یا Debit Card

  در این حالت نیز، کارت توسط یک حساب بانکی پشتیبانی می شود به این معنا که به هر میزان که در حساب بانکی موجودی وجود در دسترس باشد می توان با استفاده از کارت ارزی مربوطه خرید کرد و یا از دستگاه خودپرداز پول نقد (Cash) دریافت کرد. بنابراین امکان استفاده از کارت با سقفی بالاتر از موجودی بانکی در این نوع کارت وجود ندارد. این کارتها قابل شارژ مجدد بوده و پس از اتمام موجودی می توانید مجددا آن را شارژ و استفاده نمایید مشابه همان کارت های عابر بانک موجود در ایران.

  در حال حاضر برای ایرانیان، امکان ثبت نام و دریافت کارت های Debit وجود دارد. این گونه کارت ها به صورت تحویل در کشور محل بانک صادر کننده که اغلب یکی از کشور های همسایه شمالی مانند تاجیکستان یا امارات متحده است صادر شده و متقاضی برای دریافت کارت بایستی به بانک مورد نظر رجوع نماید.

 • کارت های پیش پرداخت یا Pre-Paid

  به کارت هایی اطلاق می شود که متصل به حساب بانکی نیستند مانند گیفت کارت (Gift Card) ها. این دسته کارت ها که در فروشگاه های زنجیره ای نیز به فروش می رسند، معمولا قابلیت برداشت یا انتقال وجه نقد از خود پرداز را نداشته و سقف خریدی که توسط این کارت ها قابل انجام است، معادل موجودی کارت است ( مشابه با کارت های Debit) . این کارت امکان پشتیبانی از انواع خرید، شامل کلیه پرداخت های حضوری، آفلاین، آنلاین (مانند خرید اینترنتی انواع کالا از وب سایتها مانند Amazon.com ، خرید بلیط و … ) و خرید از دستگاه های POS را داراست. ابن کارت ها اغلب غیر قابل شارژ مجدد هستند و تنها به اندازه مبلغی که در ابتدا شارژ می شوند قابلیت پرداخت دارند.
  این کارت ها هم اکنون در ایران به فروش رسیده و توسط آنها اکثر پرداخت های آنلاین را می توان انجام داد.

 • کارت های مجازی Virtual Card

  این کارت ها فیزیکی نیستند ولی کلیه مشخصات مورد نیاز برای انجام خرید آنلاین مانند Card number،CVV2 و تاریخ انقضا را دارا هستند. این کارت های در مواردی که سایت فروشنده یا خدمات دهنده، اسکن پشت و روی کارت، جهت تایید هویت دارنده کارت را بخواهد (که البته تعداد این سایت ها چندان زیاد نیست) یا چنانچه بخواهید به وسیله آن ها خرید حضوری با استفاده از دستگاه POS انجام دهید قابل استفاده نیستند.
  این کارت ها هم اکنون در ایران به فروش رسیده و توسط آنها اکثر پرداخت های آنلاین را می توان انجام داد.

گیفت کارت American Express امریکن اکسپرس چیست؟

امریکن اکسپرس American Express که به نام Amex مشهور است ، در سال 1850 درنيويورك آمريكا تاسیس شد. اين شركت باسابقه در زمینه خدمات مالی چند ملیتی ، صدور کارت های اعتباری ، کارت شارژ و چک های مسافرتی بیزنس می کند. امریکن اکسپرس ( American Express ) بزرگترین شرکت صادر کننده کارتهای اعتباری در جهان و از بزرگترین شبکه های مسافرتی می باشد كه به دارندگان کارت های امریکن اکسپرس امتیازات زيادی می دهد که دیگران قادر به دریافت آن نيستند.

کارت های اعتباری امروزه بسیار در جهان محبوب هستند به این دلیل که استفاده از آنها ساده و آسان است همچنین دسترسی به آنها نیز بسیار راحت می باشد به همین منظور در این مقاله به شرح یکی از معروف ترین کارت های اعتباری به نام کارت امریکن اکسپرس می پردازیم.

american express معروف به AmEx یک کارت پرداخت الکترونیکی است که توسط یک شرکت دارای خدمات مالی با معامله عمومی صادر و مارک شده است. این کارت ها در ایالات متحده و سراسر جهان برای افراد، مشاغل کوچک و مصرف کنندگان شرکتی در دسترس می باشد.

در واقع امریکن اکسپرس کارت های شارژ و اعتباری می باشند. این کارت مزایای مختلفی دارد از جمله:

 • دادن امتیاز به عنوان پاداش
 • بازپرداخت پول
 • هدیه سفر

امریکن اکسپرس از معدود شرکت هایی است که کارت صادر می کند و شبکه ای برای پردازش پرداخت دارد. بر خلاف ویزا و مسترکارت که هر دو دارای شبکه پردازش هستند اما خود این شرکت ها کارت صادر نمی کنند.

american express با قابلیت های چند محصولی به این معنی که هم از طریق محصولات سودآور و هم از طریق خدمات معاملات پردازش شبکه درآمد کسب می کند. اما بخش قابل توجهی از درآمد خود را از طریق پردازش معاملات تامین می کند.

خدمات ارائه شده توسط امریکن اکسپرس

 • کمک به صاحبان دارای کسب و کار کوچک با ارائه قدرت خرید، انعطاف پذیری و کنترل مالی
 • ارائه ابزار برای پرداخت های تجاری به منظور کمک به شرکت ها برای صرفه جویی میلیون ها دلار و کنترل هزینه های خود
 • ارائه خدمات به مشتریان به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته
 • ارائه خدمات سفر، خدمات بانکداری فردی و خدمات بانکی بین المللی
 • وجود مشاوران مالی

در خصوص امنیت کارت های امریکن اکسپرس باید گفت که در صورت انجام یک معامله جعلی یا کلاهبرداری با حساب، امریکن اکسپرس یک گارانتی محافظت از تقلب ارائه می دهد و مسئولیت آن به هیچ عنوان با شما نخواهد بود. همچنین این کمپانی در حوزه کالاهای مرجوعی و ارائه خدمات گارانتی بسیار قوی می باشد.

انواع کارت امریکن اکسپرس

 • کارت شخصی (personal card)
 • کارت های کوچک بیزینس (small business card)
 • کارت های حقوقی (corporate card)
 • کارت های پیش پرداخت (prepaid card)

سه دسته بندی کلی در رابطه با سیستم امتیازدهی کارت های اعتباری امریکن اکسپرس وجود دارد که بر اساس رنگ ها طبقه بندی می شوند و با توجه به امتیاز کسب شده توسط مشتریان به آنها تعلق می گیرد

آموزش استفاده از گیفت کارت های American Express امریکن اکسپرس

در صورتی که درخواست خرید امریکن اکسپرس با مبلغ دلخواه دارید با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید.. لازم است بدانید خرید کارت امریکن اکسپرس تا مبلغ ۵۰۰ دلار امکان پذیر است و صدور آن ممکن است بیش از ۷۲ ساعت کاری زمان ببرد.

خرید کارت امریکن اکسپرس , خرید کارت amex , خرید گیفت کارت امریکن اکسپرس , خرید گیفت کارت امکس American Express , کارت امریکن اکسپرس , کردیت کارت امریکن اکسپرس , صدور کارت امریکن اکسپرس , خرید امریکن اکسپرسامریکن اکسپرس یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ی صدور کارت های اعتباری است که در زمینه های مختلف ارزی و بانکی فعالیت می کند. تخصص شرکت امریکن اکسپرس در زمینه صدور کارت های اعتباری است که در این مورد توانسته است یکی از رقبای اصلی ویزا کارت و مستر کارت باشد و بعید نیست که در سال های آتی جای آن ها را نیز پر کند.

American Express در طی سال های اخیر توانسته است خدمات و امکانات بیشتری را برای همراهان و مشتریان خود فراهم اورد.

در خریدهای انلاین توجه داشته باشید که کارت های Amex موجود در سایت فقط برای استفاده در سایت های امریکایی بوده و بدون نام صادر می گردند. پس از خرید گیفت کارت American Express شماره کارت و اسکن کامل کارت Amex برای شما ارسال می گردد

از جمله مزیت های استفاده و خرید گیفت کارت American Express این است که می توانید از این گیفت کارت برای هدیه به عزیزانتان در مناسبت ها استفاده کنید.

مهمترین نکته در استفاده از گیفت کارت های امریکن اکسپرس عدم کسر کارمزد توسط این کمپانی معتبر است.

کارت هدیه ی امریکن اکسپرس را می توان در تمامی سایت هایی که درگاه پرداخت این کارت را دارند استفاده کرد . ولی تنها یک محدویت سد راه شماست و آن هم این است که این کارت فقط و فقط در سایت هایی امریکایی جواب می دهد . یعنی از این کارت نمی توانید در سایت انگلیسی خرید کنید.

استفاده از گیفت کارت های امریکن اکسپرس کار مشکلی نیست و  دقیقا مانند کارت های بانکی خودمان عمل می کند.  شماره ی کارت / تاریخ انقضا / رمز عبور یا همان CVC , CVV , CVV2  | قابل ذکر میباشد خرید گیفت کارت آمرکین اکسپرس بصورت اسکن فیزیک با مشخصات کارت بانکی کهب صورت فایل پی دی اف میباشد در اختیار خریدار قرار میگرد و یکبار مصرف یباشد و تا اتمام مبلغ قابل استفاده میباشد .

مزایای استفاده از گیفت کارت امریکن اکسپرس

 • دارای امنیت فوق العاده بالا
 • عدم کسر کارمزد در پرداخت
 • قابلیت اتصال به PayPal آمریکا
 • برخورداری از رمز چهارم Secure مجزا
 • امکان استفاده از گیفت کارت بدون محدودیت
 • شناخته شده به عنوان یک کارت بانکی معتبر
 • دارای پنل کاربری قدرتمند با امکان ثبت ریز تراکنش ها
 • امکان اتصال به درگاه Payment Method دستگاه های اپل
 • اعتبار امریکن اکسپرس به هیچ عنوان منقضی و غیر قابل استفاده نمیشود

 

گيفت كارت ‌امريكن اكسپرس در مقادیر بصورت تحویل حداکثر 72 ساعته موجود میباشد :

 •  خرید گیفت کارت امريكن اكسپرس 25 دلاری
 • گيفت كارت ‌امريكن اكسپرس 50 دلاری
 • گيفت كارت ‌امريكن اكسپرس 100 دلاری
 • گيفت كارت ‌امريكن اكسپرس 200 دلاری

نکاتی که در هنگام خرید گیفت کارت باید به آن‌ها توجه نمایید:

 • گیفت کارت American express را با درگاه سایتی که از آن خرید می‌کنید، مطابقت دهید.
 • توجه کنید که درگاه‌های خرید از سایت‌های اروپایی و امریکایی با هم متفاوت هستند.
 • با خرید گیفت کارت American express  می‌توانید از طریق تمامی سایت‌هایی که دارای پرداخت AMEX دارند، خرید خود را انجام دهید.

 

برای خرید گیفت کارت آمریکن اکسپرس به سایت گیفت مکس با کمترین نرخ فروش در بین تمامی سایتهای فروش قانونی گیفت کارت مراجعه فرمائید .

مقالات مرتبط
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡

بتازگی باتوجه به سیاستهای گوگل پلی در زمینه احراز هویت کاربران و کسانی که اقدام به ریدیم و شارژ اکانت خود با گیفت کارتهای گوگل پلی میکنند تدابیر سخت گیرانه تری رو اعمال میکند در این آموزش بسیار کاربردی و ضروری با گیفت مکس سایت تخصصی خرید گیفت کارت گوگل پلی همراه باشید. ربات های […]

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس
آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

اگر کنسول ایکس باکس وان را در اختیار دارید و می‌خواهید بازی‌های مختلف را به صورت قانونی خریداری کنید، باید از دو روش خرید بازی‌ها به صورت فیزیکی یا خرید آن‌ها به صورت دیجیتالی استفاده کنید. در این میان، خرید دیجیتالی بازی‌ها مستلزم شارژ اکانت ایکس باکس وان با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس […]

آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend
آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend

گیفت کارت Apex Legends چیست و چه کاربردی دارد ! برای معرفی گیفت کارت Apex Legends لازم است با این بازی آشنایی داشته باشید. این محصول یک بازی آنلاین رایگان اول شخص در ژانر تیراندازی و جنگی است که در سال 2019 رونمایی شد. ماجرای بازی شامل رقابت 20 گروه سه نفره یا 30 گروه دو نفره […]

هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید
هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید

سایت Twitch (توییچ) چیست ؟ این سوالی است که گیمرهای تازه کار از خود می‌پرسند. توییچ در واقع یک سایت پخش زنده‌ (streaming) است که کاربران امکان کسب درآمد دلاری خود در این سایت داشته باشند. اگر شما استعداد و توانایی بالایی در گیمینگ (gaming) دارید، این سایت مکان مناسبی است تا بتوانید با نشان دادن توانایی و ترفند‌های […]

⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡
⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡

بتازگی باتوجه به حساسیت بسیار بالای گوگل به نوع اکانت  گوگل استفاده شده در پنل کاربری  حساسیت یا سیستم احراز هویت سخت گیرانه ای را برای درصدی از کاربران مشکوک اعمال کرده که مشکلاتی را برای کاربرای ایرانی ایجاد کرده بنحوی که یا امکان ریدیم یا شارژ گیفت کارت میسر نبوده یا بعد از شارژ […]

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *