پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام چه کمکی میتونم انجام بدم؟
ارور اپل آیدی در زمان استفاده از گیفت کارت آیتیونز | گیفت مکس
×
ارور اپل آیدی در زمان استفاده از گیفت کارت آیتیونز

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

ارور اپل آیدی در زمان استفاده از گیفت کارت آیتیونز

ارور اپل آیدی حین استفاده از گیفت کارت آیتیونز

شاید برای شما هم پیش آمده که پس از خرید گیفت کارت اپل جهت شارژ ان با ارور اپل یا پیام خطا اپل ای دی مواجه شوید، مخصوصا اگر ارور اپل مربوط به شارژ گیفت کارت اپل روی اپ استور اپل یا اپل موزیک و یا ایتونز استور باشد، حسابی ممکنه عصبانی بشید !!!

بارها تماس های زیادی به مرکز تماس گیفت کارت 98 داشته ایم که مشتریان با ارورهای مختلفی برخورد کرده و آرام و قرار ندارند، ترس از گیفت کارت هکی و تقلبی بودن همراه با این کد خطاها بر این افراد چیره میشود!

خب بگذریم بریم سراغ اینکه نکاتی به شما آموزش دهیم تا براحتی بتوانید گيفت کارت اپل را که خریداری نموده اید شارژ کنید و از ارور های متداول اپل سر در بیارید.

شما با استفاده از آموزش شارژ گیفت کارت اپل میتوانید ضمن شارژ اپل ایدی خود با اعتبار خریداری شده از AppStore ، iTunes Store ، Apple Books و یا Apple Music خرید یا اشتراک تهیه نمایید. با این حال لیستی از کد خطا اپل در زیر قرار گرفته که میتوانید با روبرو شدن با هرکدام پاسخ خودتان را پیدا کنید و مشکل را برطرف نمایید.

  • Card or Code is INVALID
  • Card or code has already been redeemed
  • Card or Code is inactive
  • Card or code is unreadable
  • Card or Code is from a different country or region

Card or code is invalid

پیام خطای اپل card or code is invalid به معنای نامعتبر بودن کد از سمت اپل میباشد، با این حال مطالب زیر میتواند پاسخ و راه حلی برای این خطای اپل باشد.

با توجه به اینکه شما از فروشگاه گیفت مکس کد دیجیتال تهیه میکنید این امکان کم اتفاق می افتد ولی اگر گیفت کارت فیزیکی یا اسکن آن در اختیار شما می باشد ابتدا تصویر روی کارت را مشاهده کنید و مطمئن شوید که کارت شما iTunes GiftCard هست یا Apple Music GiftCard ممکن است گیفت کارت مربوط به سرویس دیگری از اپل باشد.

پس ابتدا با اموزش شارژ گیفت کارت اپل اقدام به شارژ اپل ایدی خود کرده سپس اگر موفق نشدید به مطالعه بخش زیر ادامه دهید :

پیش از ردیم گیفت کارت اپل خود توسط دوربین گوشی، به آرامی لیبل پشت کارت اپل را پاک کنید تا کد 16 رقمی ردیم گیفت کار اپل شما که با X شروع می شود ر مشاهده کنید.دقت داشته باشید که کد 16 رقمی پشت کارت بصورت درشت و BOLD شده با یک خط حاشیه دور تار دور آن می باشد. تنها کدهایی که کادر دور آنها به این شکل می باشد قابلیت ردیم با دوربین اپل را دارند. مثل تصویر زیر :

گیفت کارت اپل آیتونز -گیفت مکس

پس از اینکه دوربین را جلوی کارت گرفتید و کد گیفت کارت به گوشی اپل شما نقش بست، وقت آن می باشد که کد را با اعداد و ارقام روی کارت مجددا چک نمایید. اگر هم که کارت توسط دوربین گوشی خوانده نشد، کد گیفت کارت را  بصورت دستی وارد نمایید.

اگر هم که گیفت کارت ها برای شما ایمیل شده بودند کافیه فقط طبق آموزش شارژ گیفت کارت اپل آنرا Copy/Paste کنید و شارژ کنید.

 

Enter the correct characters

حین ورود کد گیفت کارت اپل ایتونز باید به کاراکترهای زیر دقت کنید که بصورت اشتباه وارد نفرمایید چون بعضا به همدیگر شبیه می باشند برای مثال :

B و 8، D و O، E و 3،  G و 6، O و Q، O و 0، S و 5، U و V ، Z

 

Check the expiration date

تاریخ انقضا را چک فرمایید! اگر که در حال شارژ اپل مربوط به content code میباشید، تاریخ انقضایی را که در پشت کارت پرینت شده را بررسی نمایید. گیفت کارت های اپل استور، آیتونز، اپل موزیک اصلا انقضا نمی شوند مگر اینکه کد مربوط به Content ها باشد.

 

Card or Code is Already redeemed

اگر با پیامی شبیه به اینکه این گیفت کارت یا این کد قبلا استفاده شده روبرو شدین Code has already been redeemed اولین کاری که میکنین اپل ایدی را از تمام دستگاه هایی که به این اپل ایدی وصل هستند sign out کنید و سپس مجددا login یا sign in کنین به اپل ایدی خودتون، این کار باعث میشه که میزان credit balance یا همان شارژ کیف پول اپل شما رفرش بشه و اگر مشکلی بوده برطرف بشود. آموزش شارژ اپل هم که در بخش آموزش سایت موجود میباشد.

نکته حائز اهمیت این هست که اگر گیفت کارتی را در اپل موزیک شارژ / ردیم کرده اید با مراجعه به بخش Credit Balance می توانید به بخش Apple Music Membership بروید و از سررسید زمان شارژ خود اطلاع پیدا کنید.

 

Card or Code is inactive

پیام خطای اپل که اطلاع دهد کارت شما فعال نیست (Your Card is inactive)، بدین معناست که کارت شما بصورت صحیح فعال نشده است. پیشنهاد میشه که گیفت کارت مورد نظر را نزد فروشنده برده و درخواست پشتیبانی و راهنمایی فرمایید.

 

Card or Code is Unreadable

اگر گیفت کارت فیزیکی خریداری شده دارای کد مخدوش شده و ناخوانا داشت میتوانید از طریق فروشنده یا در بهترین حالت با در دست داشتن کارت فیزیکی به بخش contact us شرکت اپل پیام بزنید و با ارائه تصویر کارت درخواست پشتیبانی نمایید.

 

Card or Code is from a different country or region

گیفت کارت اپل استور (گیفت ایتونز) و گیفت کارت اپل موزیک کاملا مخصوص کشور و ریجن اپل ایدی شما میباشد. اگر شما گیفت کارتی را در کشور دیگری خریداری نموده اید یا در سایت گیفت مکس گیفت کارت کشور امریکا را خریداری نموده اید حتما باید گیفت کارت کشور امریکا را در Apple ID امریکا ردیم / شارژ کنید. برای مثال شما نمیتوانید گیفت کارت اپل کانادا را در اپل ایدی کشور امریکا شارژ کنید.

هنگام شارژ گیفت کارت اپل موزیک، اطمینان حاصل کنید از کشور و ریجن یکسانی در ایتونز استور ردیم شود. شما نمی توانید کشور یا ریجن خود را وقتی که یک اشتراک فعال دارید تغییر نمایید. در مورد تغییر کشور اپل بیشتر بدانید.

 

نحوه دریافت پشتیبانی از Apple Support

اگر با تمام راهنمایی های فوق موفق به رفع نیاز خود در زمینه شارژ گیفت کارت اپل نشدید میتوانید به بخش Apple Support درخواست پشتیبانی بدهید. در نظر داشته باشید که پشتیبانی اپل راهنمایی های مورد نظر را به شما میکنه ولی کماکان پیش از این کار از فروشنده ای که شما از آن خرید کردید سوال فرمایید.

با این حال جهت دریافت پشتیبانی از اپل از موارد زیر آگاهی حاصل فرمایید :

  • تهیه یک عکس کامل از پشت و روی گیفت کارت
  • فاکتور خرید گیفت کارت شما که نمایش دهد گیفت کارت چه زمانی خریداری شده
  • سریال نامبر گیفت کارت

 

منظور از سریال نامبر جیزی شبیه به کد 16 رقمی خود گیفت کارت اپل نیست، سریال نامبرها معمولا پشت کارت شما قرار گرفته اند که با توجه به کارتی که خریداری کرده اید مکان سریال نامبر متغیر میباشد. در تصویر زیر چند نمونه سریال نامبر مشاهده فرمایید.

گیفت کارت اپل آیتونز -گیفت مکس

سریال نامبری که با GCA شروع شده

گیفت کارت اپل آیتونز -گیفت مکس

سریال نامبر ها با “60” شروع می شوند

گیفت کارت اپل آیتونز -گیفت مکس

سریال نامبر ها با “60” شروع می شوند (گیفت کارت استرالیا)

گیفت کارت اپل آیتونز -گیفت مکس

سریال نامبر ها بعضا با PBH شروع می شوند.

گیفت کارت اپل آیتونز -گیفت مکس

سریال نامبر با EPY شروع می شود.

باآرزوی موفقیت امیدوار هستیم این آموزش اطلاعات کافی به شما داده باشد  –  گیفت مکس سایت تخصصی گیفت کارتهای 100% قانونی


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات تصویری


home

صفحه نخست

bars

دسته بندی ها

bag

فروشگاه

compose

وبلاگ

person

حساب کاربری

پشتیبانی را با ما تجربه کنید

09372821372

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...