×
آموزش اضافه کردن دوست ها به کنسول نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

آموزش اضافه کردن دوست ها به کنسول نینتندو سوییچ

بازی‌هایی هستند که اگر با دوستانتان به تجربه آن بپردازید؛ لذت بخش‌تر خواهد بود. در کنسول نینتندو سوییچ نیز می‌توانید با دوستانتان به تجربه بازی‌ها بپردازید؛ اما الگوریتم پیدا کردن آن‌ها متفاوت است. برخلاف چیزی که در کنسول پلی‌استیشن و یا اکنسول ایکس‌باکس با آن آشنا هستید، در کنسول نینتندو سوییچ باید «کد دوست‌تان» (Friend Code) را وارد کنید. در این مطلب سعی شده است به چگونگی اضافه کردن دوست و پیدا کردن این کد پرداخته شود. با گیفت مکس همراه باشید.

اتصال حساب کاربری نینتندو به سوییچ

اگر می‌خواهید برای دوستانتان درخواست بفرستید و یا از آن‌ها درخواست دریافت کنید؛ ابتدا لازم است که حساب کاربری نینتندو را به کنسول سوییچ وصل کنید. برای این کار کافی است:

نکته: هنوز حساب کاربری ندارید؟ می‌توانید برای ایجاد حساب کاربری به اینجا مراجعه کنید. شایان ذکر است که کودکان زیر ۱۲ سال امکان درست کردن حساب کاربری ندارند؛ مگر با نظرات والدین آن‌ها.

1- System Settings را از صفحه اصلی سوییچ انتخاب کنید.

2- صفحه را پایین بکشید و به دنبال گزینه Users باشید و سپس درخواست برای وصل شدن سوییچ به حساب کاربریتان بدهید.

3- Link Nintendo Account را برای این کار انتخاب کنید.

چگونه دسترسی پیدا کردن به «کد دوست» سوییچ

بعد از اتصال حساب کاربری به کنسول سوییچ، می‌توانید به دوستانتان درخواست دهید. اما اگر بخواهید از طرف شخص دیگری برای شما درخواست ارسال شود؛ به کد ۱۲ رقمی نیاز پیدا می‌کنید. برای دانستن آن کافی است:

1- User را از صفحه اصلی انتخاب کنید.

2- Profile را انتخاب کنید. در این صفحه می‌توانید در قسمت سمت راست صفحه «کد دوست» (Friend Cods) را ببینید.

چگونگی ارسال درخواست دوستی در نینتندو سوییچ

نکته: اگر هیچ‌کدام از این گزینه‌ها را نمی‌بینید؛ باید کنسولتان را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

از صفحه اصلی، به قسمت User بروید و گزینه Add Friend را انتخاب کنید. از اینجا می‌توانید درخواست دوستی به کاربران بدهید.

دوستان پیشنهادی: در این بخش دوستانی برایتان پیشنهاد می‌شود که پیش از این روی برنامه نینتندو، کنسول وی‌یو، کنسول نینتندو ۳دی‌اس، فیسبوک و یا توییتر با آن‌ها آشنا شده‌ بودید.

کاربران نزدیک: اگر نزدیکتان شخصی را می‌بینید که کنسول نینتندو سوییچ دارد و یا می‌خواهید با شخص دیگری که از این کنسول بهره می‌برد به سراغ یک بازی آنلاین بروید؛ می‌توانید از طریق Local User آن‌ها را پیدا کنید و به لیست دوستانتان اضافه کنید.

کاربری که در حال بازی با او هستید: این گزینه زمانی که در حال تجربه یک بازی آنلاین با شخص دیگری هستید می‌تواند به کارتان بیاید. به این صورت که برای او می‌توانید درخواست دوستی ارسال کنید.

از طریق کد دوستی: این راه نیز یکی از راه‌های متفاوت برای ارسال درخواست دوستی است. همچنین به چگونگی پیدا کردن کد دوستی کمی قبل‌تر اشاره شد.

نکته: کنسول نینتندو سوییچ دارای محدودیتی در تعداد دوستان است. به این صورت که تنها می‌توانید ۱۰۰ دوست را در لیست دوستانتان قرار دهید و بعد از آن‌ برای اضافه کردن شخص دیگری باید یکی از آن ۱۰۰ دوست را از بخش دوستانتان حذف کنید.

چگونگی تغییر دادن کد دوستی

اگر بخواهید بنا به هر دلیلی کد دوستی را تغییر دهید باید از مراحل زیر را دنبال کنید:

نکته: هر ۳۰ روز یک بار می‌توانید کد دوستیتان را تغییر دهید.

1- Users را میان گزینه‌های صفحه اصلی انتخاب کنید.

2- به سراغ User Settings > Friend Settings بروید.

3- Reissue Friend Code را انتخاب کنید.

 

مقالات مرتبط
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡
⚡بررسی ورفع ارور We need more info to redeem your gift card گوگل پلی ⚡

بتازگی باتوجه به سیاستهای گوگل پلی در زمینه احراز هویت کاربران و کسانی که اقدام به ریدیم و شارژ اکانت خود با گیفت کارتهای گوگل پلی میکنند تدابیر سخت گیرانه تری رو اعمال میکند در این آموزش بسیار کاربردی و ضروری با گیفت مکس سایت تخصصی خرید گیفت کارت گوگل پلی همراه باشید. ربات های […]

آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس
آموزش نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

اگر کنسول ایکس باکس وان را در اختیار دارید و می‌خواهید بازی‌های مختلف را به صورت قانونی خریداری کنید، باید از دو روش خرید بازی‌ها به صورت فیزیکی یا خرید آن‌ها به صورت دیجیتالی استفاده کنید. در این میان، خرید دیجیتالی بازی‌ها مستلزم شارژ اکانت ایکس باکس وان با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس […]

آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend
آموزش استفاده و خرید گیفت کارت APEX Legend

گیفت کارت Apex Legends چیست و چه کاربردی دارد ! برای معرفی گیفت کارت Apex Legends لازم است با این بازی آشنایی داشته باشید. این محصول یک بازی آنلاین رایگان اول شخص در ژانر تیراندازی و جنگی است که در سال 2019 رونمایی شد. ماجرای بازی شامل رقابت 20 گروه سه نفره یا 30 گروه دو نفره […]

هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید
هر آنچه در مورد گیفت کارت توییچ Twitch باید بدانید

سایت Twitch (توییچ) چیست ؟ این سوالی است که گیمرهای تازه کار از خود می‌پرسند. توییچ در واقع یک سایت پخش زنده‌ (streaming) است که کاربران امکان کسب درآمد دلاری خود در این سایت داشته باشند. اگر شما استعداد و توانایی بالایی در گیمینگ (gaming) دارید، این سایت مکان مناسبی است تا بتوانید با نشان دادن توانایی و ترفند‌های […]

⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country  در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡
⚡ بررسی ورفع مشکل اررور Gift cards can only be used in the country در اکانت و گیفت کارت گوگل ⚡

بتازگی باتوجه به حساسیت بسیار بالای گوگل به نوع اکانت  گوگل استفاده شده در پنل کاربری  حساسیت یا سیستم احراز هویت سخت گیرانه ای را برای درصدی از کاربران مشکوک اعمال کرده که مشکلاتی را برای کاربرای ایرانی ایجاد کرده بنحوی که یا امکان ریدیم یا شارژ گیفت کارت میسر نبوده یا بعد از شارژ […]

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *